Tumaranje carstvom Južnog Velebita
Kad god zakoračiš na Velebit, moraš biti ponizan. I uživati. Sa strahopošovanjem. i vjeruj da će te Velebit nagraditi.
Kad god zakoračiš na Velebit, moraš biti ponizan. I uživati. Sa strahopošovanjem. i vjeruj da će te Velebit nagraditi.
Zajedno na Skradskom vrhu. Veselo i opušteno.
Vesela i razigrana čazmanska gojzerica na Bilogori i stazi Ježića!
“Moj zavičaj – to sam ja!”. Slogan u kojem je puno toga rečeno u tako malo riječi. Bilo je divno surađivati i pomoći u provedbi istog.
Planinari Garjevice popeli izuzetno zahtjevnu feratu u Austriji
Vjetroviti Nanos skoro nas je otpuhao iz Slovenije
Sjećanje na Slavka Pokornya-Slivu, jednog velikog daruvarskog planinara…
Kako je lijepo biti dijete i barem na tren, biti razigran. U ugodnom društvu sa djecom iz OŠ Čazma.
Bliski susret “treće vrste” uz obavezno “dolazimo u miru!”, pa ka vrelu moćne Zrmanje i konačno, ususret velebitskih vila na Vilinskim kukovima
Nije bilo mučenje na ferati Mučevo, samo uživanje i pozitiva.