Samo hrabro i odgovorno!

Poštovani,

nadamo se da ste svi vi i vaši bližnji zdravi, u ova nadasve turbulentna i pomalo "čudna" vremena, te da pazite na sebe i na ljude uokolo sebe. Posebice svoje najbliže.
Iskoristite ova vremena da budete što više uz svoju obitelj, uz voljene, uz one koje mi svi zbog raznoraznih "obaveza", često ponekad zaboravimo.

U svakom slučaju, čuvajte se ljudi, a ovo zlo će nadamo se otići naglo, kao što je i došlo.

Želimo reći članicama i članovima HPD Garjevica Čazma, da do daljnjega neće biti organiziranih, većih izleta i pohoda, kao niti nepotrebnih sastanaka što vjerujem već i sami uviđate.

No to vas ne mora priječiti da eventualno samoinicijativno odete na neka, vama interesantna odredišta u neposrednoj okolici. Pogotovo po ovako lijepom vremenu, no uvijek budite oprezni i odgovorni.
Vodite brigu, ponavljamo, o sebi i drugima i držite se uputa stručnih ljudi.

Ako možete, pomognite najugroženijim dobnim skupinama.

Usprkos ovom, rješavamo neka "papirnata pitanja", pa vam možemo sa veseljem reći da je temeljem Odluke gradonačelnika, na Natječaju za sufinanciranje projekata udruga, naš projekt, ove godine ponovno prepoznat i vrednovan.

To je znak da se rad udruge ipak prepoznaje, respektira i svakako, poštuje.
Čestitamo vam svima na tome.

Želimo vam što mirnije dane i puno, puno zdravlja u vašim domovim, posebice u danima koji dolaze.

Srdačan pozdrav

UO HPD Garjevica Čazma